Zobacz również
Babka do wynajęcia | BABKA - biura do wynajęcia dla przemysłu kreatywnego
BABKA to nowa przestrzeń kreatywna w sercu Warszawy. To także ponad 1000 m2 powierzchni eventowej i konferencyjnej. Budynek mieści się tuż obok ch Arkadia i modnej ulicy Burakowskiej. Na co dzień w B4BCE działa studio fotograficzne, galeria sztuki i tymczasowe sklepy modowe. Przestrzeń eventowa rozłożona jest na dwa poziomy. W BABCE można zorganizować konferencje, szkolenia, imprezy korporacyjne, wesela, pokazy mody i wystawy. To też dobra przestrzeń dla targów mody, designu i żywności. Miejsce tętni sztuką i kreatywnością. BABKA jest częścią kompleksu B4 * Design Corner, Burakowska 4, stworzonego przez GPG - Green Property Group z myślą o miłośnikach dobrego stylu i designu.
biuro do wynajęcia, warszawa, żoliborz, wola, śródmieście, centrum, coworking, rondo babka, sala konferencyjna, konferencje, rondo radosława, biuro, do wynajęcia, małe , przemysł kreatywny,
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
BABKA łączy w sobie kreatywną twórczość z różnych dziedzin tworząc kuźnię stylu i sztuki.

BIURA do wynajęcia

Możesz dołączyć do grona firm mających swoją siedzibę w BABCE. Dysponujemy przestrzenią biurową z pełnym zapleczem sanitarnym. Do użytku oddajemy również „pokój telefoniczny” oraz mini salę konferencyjną. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

hype warsaw

Hype warsaw to nasze wieloletnie doświadczenia, związane z kompleksową organizacją wydarzeń, event marketingiem i budową marek, zebrane pod jednym dachem. Zintegrowaliśmy nasze działania by budować kolejne długotrwałe relacje i udane projekty. Kreatywny, doświadczony, a zarazem młody zespół to gwarancja efektu HYPE.

agencja RolePlay

Agencja aktorska RolePlay jest pierwszą w Polsce agencją aktorską i wizerunkową zarazem. Nasza oferta stanowi rozsądną alternatywę, bądź też doskonałe uzupełnienie dla agencji aktorskich i artystycznych.
W sferze typowej agencji aktorskiej wyróżnia nas rzadki jeszcze na polskim rynku charakter, który my zwykliśmy nazywać butikowym.

UNIT 9

Interaktywna firma produkcyjna, odpowiedzialna za realizację innowacyjnych, technologicznych elementów kampanii marketingowych dla największych na świecie agencji i ich klientów. Tworzy projekty z pogranicza wielu światów: gier, instalacji multimedialnych, aplikacji mobilnych, filmu i wirtualnej rzeczywistości.
Firma założona w 1996 roku, posiada oddziały na całym świecie, w tym od 2011 również w Polsce, gdzie funkcjonuje pod unikatową nazwą Le Polish Bureau, będąc jednocześnie integralną częścią UNIT9. Główna siedziba UNIT9 znajduje się w Londynie.
UNIT9 to obecnie druga, najczęściej nagradzana firma produkcyjna w prestiżowym rankingu FWA: http://www.thefwa.com/profiles

370 studio

Jesteśmy interdyscyplinarnym studiem projektowym, złożonym z architektów i grafików, których zamiłowanie do tworzenia zawsze wychodziło dalece poza ramy jednej branży. Łączymy kompetencje architektoniczne, graficzne i organizacyjne by kreować spójne
projekty wnętrz i identyfikacje wizualne, które zapamiętasz.