Zobacz również
Babka do wynajęcia | Impreza otwarcia
Eventy, imprezy firmowe, organizacja eventów, przestrzeń eventowa. 1000 m2 powierzchni eventowej i konferencyjnej. Przestrzeń eventowa rozłożona jest na dwa poziomy. W BABCE można zorganizować konferencje, szkolenia, imprezy korporacyjne, wesela, pokazy mody, wystawy itp. To dobra przestrzeń rónież dla targów mody, designu i żywności. Miejsce tętni sztuką i kreatywnością. BABKA jest częścią kompleksu B4 * Design Corner, Burakowska 4, stworzonego przez GPG - Green Property Group z myślą o miłośnikach dobrego stylu i designu.
eventy warszawa, eventy firmowe, powierzchnia eventowa, warszawa lokal, lokal do wynajęcia, organizacja imprez, przestrzeń eventowa, castingi, przestrzeń kreatywna, pokazy mody, konferencje, szkolenia, sale konferencyjne, imprezy dla dzieci, imprezy firmowe, spotkania świąteczne, burakowska, event space, warsaw, meeting place, babka imprezy, babka eventy, babka do wynajecia, organizacja wystaw, babka, b4bka
15850
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15850,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Impreza otwarcia

Date
Category
event, impreza, koncerty, wystawy
Tags
BABKA do wynajęcia, event, koncert
About This Project

Otwarcie nowej przestrzeni eventowej w Warszawie to zawsze wyczekiwana i tłumnie oblegana impreza. I tym razem nie zabrakło gości i zaskakujących atrakcji. Organizatorzy wieczoru postawili na różnorodność wydarzeń oraz wysoki poziom artystyczny. Pod hasłem Zero Grawitacji, fotografie i filmy pokazał Tomek Sikora, czołowy polski fotograf. Prace i etiudy filmowe, opatrzone haiku Renaty Plagi, wkomponowane zostały w przestrzeń obiektu, tak by podkreślić jego przestronność, a zarazem nadać indywidualny charakter każdej z powierzchni. Na wielkich ekranach Loewe wyświetlone zostały filmy z ostatnich kilkunastu lat pracy Tomka Sikory, w tym etiuda „Na dobry początek”, która miała być dobrą wróżbą dla nowej przestrzeni BABKA do wynajęcia.

Gości zaskoczył koncert wybitnego polskiego wirtuoza skrzypiec Mariusza Patyry, który z jedenastoosobową orkiestrą Sinfonia Viva, wykonali największe dzieła światowej muzyki klasycznej. Wydarzenie, które do tej pory można było zobaczyć jedynie w filharmoniach, w minimalistycznych wnętrzach obiektu zyskało nowy wymiar.

Po chwili wzruszeń i emocji przyszedł czas na kolejną atrakcję. Dla gości BABKI wystąpił kolektyw Dziki Styl Company, zwycięzcy programu Got to Dance i You Can Dance. Tancerze udowodnili, że „Zero Grawitacji” to także ich styl życia. Przez cały wieczór w studiu fotograficznym należącym do BABKI można było wraz z przyjaciółmi zrobić sobie fotografię za pomocą nowoczesnego Fotomatu. Urządzenie rejestruje zdjęcia, a następnie wyświetla je na olbrzymiej powierzchni, zachowując przy tym najwyższą jakość. Jeszcze długo po zakończeniu imprezy, goście rozsyłali sobie swoje zabawne zdjęcia, opublikowane na portalu społecznościowym. Za to, w strefie FujiFilm, można było zobaczyć kolekcję świetnych zdjęć, a także wypróbować najnowsze produkty marki, dzięki czemu każdy z gości mógł wykonać własną relację z imprezy.

Zakończenie wieczoru musiało być głośne. Na dużej, profesjonalnej scenie zagrał zespół Plastic, ulubieńcy Radiowej Trójki. Hitami „I want U” i „Tak Cię kocham” muzycy rozgrzali publiczność. Wnętrze wypełniły kolorowe światła, efekty dymne i animacje. Nad nagłośnienie i oświetleniem całego obiektu czuwała firma SoundBay, która specjalnie na ten wieczór przygotowała scenę na wzór najlepszych muzycznych festiwali.

Jasne, industrialne wnętrza BABKI stały się znakomitym tłem do ekspozycji najnowszych kolekcji mebli eventowych. W imprezie uczestniczyły marki EventWide, Modulio, Home&more oraz Nizio Design. Doskonałe wino serwował skład South Wine, a przekąski podała restauracja Nasze Miejsce. Partnerami technicznymi wydarzenia byli Perfect Events, 370 studio, GrainFilms oraz Druknij.to.

BABKA do wynajęcia to nowa przestrzeń kreatywna, którą można wynająć na event, konferencję, pokaz mody czy plan zdjęciowy. Imprezą otwarcia, organizatorzy udowodnili, że obiekt doskonale spełnia swoją rolę i jest gotowy by gościć najciekawsze inicjatywy eventowe.